• Garnki hermetyczne

Filtruj według

Pojemność [L]

Pojemność [L]

Garnki hermetyczne do kiszenia kapusty i ogórków

Jest 31 produktów.

Kamionkowe garnki hermetyczne: nie tylko do kiszenia

Garnki hermetyczne wykonane z kamionki to bardzo przydatne naczynia, dla których powinno się znaleźć miejsce w Twojej kuchni. Mają liczne zalety, wśród których warto wymienić świetną funkcjonalność. Dzięki kołnierzowi wodnemu gwarantują bardzo dobrą szczelność, co jest niezbędne w przypadku kiszenia np. ogórków czy kapusty. Spraw sobie kamionkowy garnek do kiszonek i zachwyć najbliższych zdrowymi, pysznymi wyrobami własnej produkcji!

Sortuj wg:

Aktywne filtry

Do czego przyda Ci się garnek kamionkowy z kołnierzem wodnym?

Zastosowanie takiej kamionki jest bardzo szerokie i tak naprawdę ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia. Najczęściej kamionkowe garnki z kołnierzem wodnym wykorzystuje się do kiszenia kapusty i ogórków oraz kwaszenia – wynika to z tego, że ceramika jest bardzo odporna na działanie kwasów i nie wchodzi z nimi w reakcję.

Kamionka nie jest jednak wyłącznie garnkiem do kiszenia. Z powodzeniem możesz wykorzystać naczynia z naszej oferty do marynowania, peklowania czy macerowania mięs, przechowywania zup (na drugi dzień smakują najlepiej!) czy nawet produktów sypkich, które muszą być chronione przed wilgocią.

W naszym sklepie kupisz kamionkowe garnki hermetyczne o różnych pojemnościach, zarówno do małej kuchni, jak i przepastnej spiżarni. Jeśli szukasz inspiracji prezentowej, to bardzo ciekawym pomysłem może być kamionka z efektownym zdobieniem czy w fantazyjnym kształcie. Zwróć również uwagę na ekskluzywne kamionki marki Bolesławiec, świetne do nowocześnie urządzonej kuchni.