• Garnki hermetyczne

Filtruj według

Pojemność [L]

Pojemność [L]

Garnki hermetyczne do kiszenia kapusty i ogórków

Jest 41 produktów.

Kamionkowe garnki hermetyczne: nie tylko do kiszenia

Garnek hermetyczny do kiszenia to niezwykle użyteczne naczynie, które powinno znaleźć stałe miejsce w każdej kuchni, również w Twojej! W naszym sklepie kupisz 4, 10, 15, 30, a nawet 50 litrowe garnki hermetyczne, które wykonano z trwałej i szczelnej kamionki. Oferowane garnki hermetyczne doskonale sprawdzą się do kiszenia kapusty i ogórków - smacznych, zdrowych i naturalnych probiotyków! Złóż zamówienie już teraz, a za kilka dni zachwycisz wszystkich domowników przepysznymi kiszonkami własnej produkcji!

Aktywne filtry

Garnek hermetyczny - dlaczego warto je mieć?

Garnki hermetyczne do kiszenia wykonuje się z gliny, piasku kwarcowego, szamotu oraz soli kuchennej (to ona nadaje naczyniom wyjątkowy, ciemnobrązowy kolor). Dzięki szkliwieniu kamionka jest odporna na działanie kwasów, a więc garnki hermetyczne idealnie nadają się do kiszenia kapusty, ogórków oraz papryki. Jednakże kiszenie potraw to nie jedyne zastosowanie naczyń z kamionki - garnek hermetyczny doskonale sprawdzi się do marynowania, peklowania mięs przed wędzeniem, a także macerowania owoców i warzyw.

Zastosowanie garnków hermetycznych z kamionki

Garnki hermetyczne, dostępne w naszym sklepie online, to doskonałe naczynia do przechowywania żywności różnego typu. Kwasoodporna, nienasiąkliwa i nieprzezroczysta kamionka świetnie ochroni przyprawy i inne sypkie produkty przed wilgocią. W naszych garnkach możesz też przechowywać zupy, marynować i peklować mięsa oraz macerować różne potrawy. Najczęściej jednak hermetyczne garnki wykorzystuje się do kiszenia kapusty i ogórków. Już teraz zamów nasze naczynia z kamionki i przekonaj się, ile funkcji może pełnić jeden garnek hermetyczny do kiszenia!