• Kompostowniki

Kompostowniki

Jest 3 produktów.

Oferujemy praktyczne kompostowniki, które sprawdzą się w niejednym ogrodzie. Kompostowanie to ekologiczna oraz ekonomiczna metoda na otrzymanie materiału do nawożenia upraw. Zaletą jest zmniejszenie kosztów związanych z wywozem odpadów oraz możliwość usunięcia z ogrodu zwiędłych roślin, chwastów, liści, przyciętych pędów, cienkich gałęzi, skoszonych traw i siana. Z domu natomiast możemy pozbyć się skorupek jaj, obierek owoców i warzyw

Aktywne filtry

Kompostowniki powinny znaleźć się w każdym ogrodzie

Kompostownik ogrodowy to element, który powinien znaleźć się w wyposażeniu każdego ogrodu. Kompostowniki dostępne w naszej ofercie wykonano z wytrzymałych materiałów, odpornych na różne warunki pogodowe. Są łatwe w montażu oraz obsłudze, posiadają także estetyczny design. Warto bliżej zapoznać się z naszą ofertą i wybrać coś do swojego ogrodu. Wielu zadowolonych klientów może potwierdzić wysoką funkcjonalność produktów z naszego asortymentu.

Kompostowniki - praktyczne i ekologiczne rozwiązanie

Plastikowy kompostownik z naszego sklepu to rozwiązanie, dzięki któremu dajemy odpadom z gospodarstwa domowego drugie życie. Pozwala to na ich przetworzenie i powrót do natury. Po tego rodzaju ekologiczne metody sięga coraz więcej osób, ponieważ coraz bardziej zależy nam na dbałości o Planetę. Jednocześnie jest to praktyczny sposób na pozbycie się pozostałości z ogrodu i gospodarstwa domowego. Pamiętajmy, że każdego roku mnóstwo odpadów z kuchni trafia na wysypiska. Kompostowanie umożliwia ratunek ważnych zasobów, które chronią przyrodę.

Kompostowniki oraz inne produkty w atrakcyjnych cenach

W Univers24 dostępne są nie tylko doskonałej jakości kompostowniki, ale również inne produkty. Jeśli poszukujesz pojemników do kiszenia oraz przechowywania żywności, polecamy nasze garnki hermetyczne, garnki kamionkowe, a także większych rozmiarów beczki plastikowe. Zamówisz u nas również baseny ogrodowe, które pozwolą na ochłodzenie w upalne dni oraz porcję doskonałej zabawy. Wszystko dostępne jest w korzystnych cenach. Zapraszamy do składania zamówień!