• Kociołki

Kociołki

Jest 8 produktów.

Marzy Ci się ciepły posiłek na łonie natury? Kociołki żeliwne to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Zaprojektowano je w sposób, który pozwala na bezpieczne ich przenoszenie bez ryzyka poparzenia. Kociołki żeliwne to doskonała opcja na ognisko, można także umieścić je na podłodze kominka. Naczynie posiada wysokie nóżki, wykonane zostało w sposób umożliwiający osiągnięcie odpowiedniej temperatury i zachowanie jej przez długi czas.

Aktywne filtry

Kociołki żeliwne sprawdzą się w różnych sytuacjach

Biwak, impreza plenerowa, a może wypad za miasto? Kociołki żeliwne to naczynia, które użytkować można w różnych sytuacjach. Znajdziesz u nas naczynia o różnej pojemności - 5l, 8l oraz 16 l w zależności od potrzeb. Solidne materiały zapewniają ich długotrwałość. Kociołki są wygodne w obsłudze oraz łatwe w czyszczeniu. Można również używać ich w zastępstwie garnka - wystarczy odkręcić nóżki i postawić je na palniku lub umieścić w piekarniku.

Już dziś zamów nasze kociołki żeliwne!

Kociołki żeliwne emaliowane, a może myśliwskie? Sprawdź naszą ofertę i zamów już teraz. Nasze produkty wyróżnia ciekawy design i najlepsza funkcjonalność. Potrawy przygotowane w kociołkach posiadają wyjątkowy smak oraz dymny aromat. Doskonale nadają się do przyrządzania gulaszy, zup i pieczonek. Jeśli lubisz spożywać posiłki na wolnym powietrzu, skorzystaj z naszych kociołków żeliwnych i poczuj wyjątkowy klimat. Kociołki długo zachowują odpowiednią temperaturę, dzięki czemu dokładki dań będą ciepłe przez długi czas.

Szeroki asortyment produktów

Oferujemy szeroki asortyment produktów najwyższej klasy. Potrzebne Ci solidne naczynia do kiszenia oraz przechowywania żywności? Sprawdź garnki hermetycznegarnki kamionkowe oraz większe beczki plastikowe z Univers24. W sprzedaży mamy także baseny ogrodowe - to doskonały sposób na ochłodzenie się i świetna rozrywka dla dzieciaków! Jeśli interesują Cię nasze kociołki lub inne produkty, serdecznie zapraszamy do składania zamówień! Wszystko zakupić można w rozsądnych cenach. Ponadto zapewniamy szybką i sprawną dostawę.