Akcesoria basenowe

Jest 50 produktów.

Akcesoria basenowe: by wodne szaleństwa były bezpieczne

Akcesoria basenowe to kategoria produktów, które są niezbędne zarówno do zapewnienia bezpiecznej zabawy sobie i swoim najbliższym (zwłaszcza dzieciom), jak i do prawidłowej eksploatacji samego basenu, co ma decydujący wpływ na jego trwałość. Niezależnie od tego, czy ostatecznie wybierzesz basen rozporowy czy może stelażowy, będziesz potrzebować różnego rodzaju akcesoriów. W naszym sklepie internetowym kupisz je w najlepszej cenie.

Aktywne filtry

Chemia basenowa

Od razu uspokajamy: chemia basenowa jest w 100% bezpieczna dla ludzi, dlatego możesz ją stosować bez obaw, nawet jeśli w basenie mają się kąpać dzieci. Chemia przede wszystkim nie dopuszcza do tego, aby w wodzie zalęgły się glony oraz inne drobnoustroje, w tym bakterie, które potencjalnie mogłyby zagrażać użytkowników. Markową chemię basenową oczywiście kupisz w naszym sklepie internetowym.

Pompy basenowe

Zadaniem pomp basenowych jest stałe mieszanie wody basenowej, dzięki czemu nie rozwijają się w niej na przykład uciążliwe owady, jak komary czy meszki. Jest to niezbędny element wyposażenia basenu, jeśli zamierzasz napełnić go wodą raz i zostawić na kilka tygodni czy tym bardziej miesięcy.

Filtry do pomp

Dzięki filtrom o wiele łatwiej jest utrzymać wodę w basenie w czystości. Odseparowują one np. piasek, ziemię, drobne kamyki oraz resztki owadów. Dobry filtr basenowy to podstawa bezpiecznej i komfortowej zabawy.

W naszym sklepie internetowym kupisz również inne potrzebne akcesoria do basenów. Sprawdź wszystkie propozycje i miej pewność, że Ty i Twoi najbliżsi wypoczywacie w przydomowym basenie bezpiecznie.