• Filtry do pomp

Filtry do pomp

Jest 9 produktów.

Filtry do pomp: krystalicznie czysta woda w basenie bez wysiłku

Ogrodowy basen to bardzo duża atrakcja, świetny sposób na przetrwanie fali upałów oraz na przyjemne spędzanie rodzinnych weekendów. Z drugiej jednak strony jest to również dodatkowy obowiązek, ponieważ o taki basen – a szczególnie o znajdującą się w nim wodę – trzeba odpowiednio dbać. Nie musisz na szczęście się z tym męczyć i tracić na to mnóstwa czasu. Wyręczą Cię w tym różne akcesoria basenowe, a wśród nich filtry do pompy, oczywiście dostępne w naszym sklepie internetowym. Jaka jest ich funkcja? Dlaczego warto w nie zainwestować? Czytaj dalej.

Aktywne filtry

Do czego służą filtry do pomp basenowych?

Pompy basenowe z reguły posiadają już wbudowany filtr, który odseparowuje różne zanieczyszczenia w trakcie mieszania wody. Dzięki temu nie trzeba dzielić przestrzeni w basenie z piaskiem, owadami, odpadami roślinnymi itd. Z czasem oczywiście taki filtr się zużywa i trzeba go wówczas wymienić, aby nie dopuścić do uszkodzenia pompy.

Markowe filtry do pomp basenowych gwarantują Ci brak konieczności ręcznego oczyszczania wody, a także pozwalają zminimalizować ilość używanej chemii basenowej. Jest to bardzo ważne w sytuacji, gdy zamierzasz ustawić basen w docelowym miejscu, napełnić go wodą, a następnie korzystać z niego przez cały sezon. Dzięki filtracji woda będzie zawsze czysta i zachęcająca do kąpieli.

Filtry do pomp basenowych w najlepszych cenach kupisz w naszym sklepie internetowym. Jeśli nie wiesz, jaki filtr wybrać do Twojego modelu pompy, skontaktuj się z nami – pomożemy.