Filtruj według

Średnica [cm]

Średnica [cm]

Wysokość [cm]

Wysokość [cm]

Baseny ogrodowe

Jest 45 produktów.

Baseny ogrodowe - frajda dla całej rodziny

Basen ogrodowy to prawdopodobnie najlepszy prezent, jaki można sprawić sobie, a przede wszystkim dzieciom. Dziś to nie jest już żadna fanaberia. Zmieniający się klimat sprawia, że w Polsce mamy coraz częstsze i dłuższe fale upałów, w których przetrwaniu bardzo pomaga właśnie przydomowy basen. Tym bardziej, że wcale nie musisz na niego wydawać małej fortuny. W naszym sklepie internetowym znajdziesz baseny ogrodowe na każdą kieszeń. Który wybrać? Sprawdź nasze wskazówki.

Aktywne filtry

Basen ogrodowy - rozporowy i stelażowy

Są to baseny przeznaczone raczej do większych ogrodów, ponieważ wymagają odrobiny przestrzeni do ich rozstawienia. Baseny rozporowe oraz stelażowe gwarantują najwyższy komfort użytkowania, bardzo dobrze nadają się do nauki pływania, są idealne do zorganizowania dużej imprezy w stylu pool-party dla znajomych.

Największą zaletą basenów rozporowych i stelażowych jest to, że raz rozstawione – na przykład wiosną – nie wymagają żadnych dodatkowych czynności obsługowych, dając frajdę domownikom i gościom przez wiele kolejnych miesięcy. Od czasu do czasu trzeba tylko uzupełnić chemię basenową. Warto również zastosować filtry do wody oraz pompę, dzięki czemu woda będzie zawsze świeża i bezpieczna dla pływających – zwłaszcza dzieci.

Baseny dmuchane: najlepsze dla małych dzieci

Jeśli nie masz dużego przydomowego ogródka lub po prostu z jakiegoś powodu nie chcesz mieć w nim konstrukcji stelażowej czy rozporowej, rozważ zakup basenu dmuchanego. Zajmuje niewiele przestrzeni, można go bez problemu złożyć i przechowywać np. w garażu, zabrać ze sobą na wakacje itd. Baseny dmuchane są idealnym prezentem dla małych dzieci, które mogą bezpiecznie pluskać się w niewielkiej ilości wody i mieć z tego mnóstwo przyjemności! Rodzice natomiast są spokojni, że ich maluszkowi nic nie grozi.