• Beczki plastikowe

Beczki plastikowe

Jest 16 produktów.

Beczki plastikowe: prosty i sprawdzony sposób na przechowywanie żywności

Beczki z plastiku są powszechnie wykorzystywane w przemyśle spożywczym, jednak z powodzeniem można je stosować także we własnym domu. Jeśli na przykład masz bardzo dużą rodzinę i chcesz przygotować dla niej sporo kiszonek na zimę, a tradycyjna kamionka okazuje się zbyt mała, beczka z LDPE rozwiąże ten problem. W naszym sklepie internetowym kupisz beczki plastikowe o różnych pojemnościach, które można wykorzystać na wiele sposobów. Sprawdź!

Aktywne filtry

Do czego przyda Ci się beczka z plastiku?

Poza najbardziej oczywistym zastosowaniem beczki plastikowej, czyli przechowywaniem w niej kiszonek (kapusty, ogórków etc.), może ona również pełnić funkcję bardzo praktycznej przenośnej spiżarni. Beczki z LDPE świetnie sprawdzają się chociażby do trzymania w nich artykułów sypkich, jak cukier, mąka, sól, płatki kukurydziane, nasiona, otręby itd. Dzięki szczelnemu zamknięciu masz pewność, że produkty te są dobrze zabezpieczone przed wilgocią oraz molami spożywczymi, co umożliwi korzystanie z nich przez bardzo długi czas.

Beczki z plastiku mogą być także bardzo przydatne w zastosowaniach przemysłowych. LDPE jest odporne na działanie m.in. olejów, dlatego taka beczka nierzadko jest stałym elementem wyposażenia warsztatów samochodowych czy przydomowych garażów.

W beczce z LDPE można również przechowywać płynne produkty spożywcze, jak miód, ale też materiały budowlane: wapno, cement, środki chemiczne etc. Dzięki takiej metodzie przechowywania zawartość jest dobrze chroniona przed dostępem niepowołanych osób, np. dzieci.

Ponadto w beczce plastikowej możesz trzymać suchą karmę dla psa. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ szczelne zamknięcie gwarantuje, że karma długo zachowa świeżość i Twój pupil nie będzie na nią wybrzydzać po kilkunastu dniach od otwarcia opakowania.

Sprawdź, jakie beczki z plastiku kupisz w naszym sklepie internetowym i wybierz tę, która najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby pod względem pojemności.