• Pompki

Pompki

Jest 3 produktów.

Pompki elektryczne: po co się męczyć, skoro można prościej i szybciej?

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się nadmuchać spory materac czy chociażby dmuchany basen dla dziecka wyłącznie przy pomocy własnych płuc, to... na pewno nie chcesz tego więcej powtórzyć. Dobrze wiesz, jak jest to męczące i frustrujące. Następnym razem skorzystaj z prostego i bardzo przydatnego sprzętu, jakim jest elektryczna pompka do materaców. Kupisz ją w naszym sklepie internetowym. I wiesz co? To będzie jeden z najlepszych zakupów, jakie zrobiłeś w ostatnim czasie!

Aktywne filtry

Jak działa elektryczna pompka do dmuchania materaca?

Zasada działania pompki elektrycznej jest banalnie prosta. Podłączasz ją do gniazdka przewodem zasilającym dołączonym do zestawu, następnie nakładasz odpowiednią końcówkę dopasowaną do wentyla w materacu czy basenie i uruchamiasz urządzenie. Po kilku chwilach wszystko będzie gotowe, a Ty zamiast męczyć się z samodzielnym nadmuchiwaniem np. zabawki dziecka, możesz w tym czasie wypić kawę czy zrobić cokolwiek innego. Genialne w swojej prostocie!

Pompka do dmuchania materaców może być wykorzystywana również do napełniania powietrzem zabawek do wody, materaców do spania, piłek plażowych czy chociażby basenów. Jest to zatem bardzo uniwersalne urządzenie, którego nie może zabraknąć w Twoim domu!

Pompka elektryczna przyda Ci się również podczas wakacji. W naszym sklepie kupisz model z zasilaniem na 12V, który bez problemu można podłączyć do gniazdka zapalniczki w samochodzie.