• Do czyszczenia basenu

Zestawy i Akcesoria do Czyszczenia Basenów

Jest 7 produktów.

Akcesoria do czyszczenia - zadbaj o swój basen

Polecamy akcesoria do czyszczenia basenu, które skutecznie i dokładnie usuną wszelkie zanieczyszczenia. Regularne sprzątanie basenu pozwoli Ci na bezpieczną oraz przyjemną kąpiel. Zestawy do czyszczenia basenu są wygodne w obsłudze i pozwalają na sprzątanie go bez używania preparatów chemicznych. Dzięki naszym produktom, kompleksowo zadbasz o swój zbiornik z wodą. Warto dokładnie zapoznać się z naszą ofertą. Posiadamy doskonałą znajomość branży oraz duże doświadczenie, dlatego prowadzimy sprzedaż akcesoriów najwyższej klasy.

Aktywne filtry

Zestawy do czyszczenia basenu - skuteczne rozwiązanie

W naszej ofercie dostępne są całe zestawy, jak również pojedyncze akcesoria, takie jak siatki oraz wybieraki do czyszczenia basenu. Znaleźć można u nas także specjalny odkurzacz do oczyszczania dna basenu. Oferujemy produkty, które są praktyczne i znacznie ułatwiają codzienne czynności. Elementy proponowanych przez nas akcesoriów są łatwe w montażu oraz demontażu. 

Akcesoria do czyszczenia basenu oraz inne produkty Univers24

W sklepie Univers zamówić można również inne produkty, które przydadzą się nam, jeżeli jesteśmy w posiadaniu własnego basenu. Zamówisz u nas filtry do pomp, pokrywy basenowe, dostępna jest także chemia, będąca skuteczną ochroną przed drobnoustrojami. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie oraz estetyce zbiornika wodnego, zapraszamy do składania zamówień u nas.