• Urbi Square

Filtruj według

Kolor doniczki

Kolor doniczki

Donice Ogrodowe Imitacja Betonu - Urbi Square

Jest 16 produktów.

Nowoczesne donice ogrodowe betonowe

Oferujemy wysokie donice ogrodowe imitujące beton oraz w innych kolorach, które wyróżnia nowoczesny design oraz użyteczność. Produkty z naszego sklepu stworzą idealne warunki do wzrostu Twoich roślin. Ciekawa kolorystyka pozwoli im dopasować się do przestrzeni zaaranżowanej w różnym stylu. Świetnie będą prezentować się postawione przed domem, jak również w holu biura, czy salonie w mieszkaniu. Donice do ogrodu zamówić można w różnych rozmiarach, w zależności do wymagań klienta - znajdziesz u nas duże donice oraz mniejsze doniczki.

Aktywne filtry

Donice ogrodowe - zaplanuj przestrzeń po swojemu

Doniczki ogrodowe wykonano z trwałych materiałów. Są odporne na trudne warunki atmosferyczne oraz upływ czasu. Jeśli cenisz sobie funkcjonalną i estetyczną przestrzeń, warto zdecydować się na donice ogrodowe imitujące beton lub w innych kolorach z Univers24. Można łatwo je przenosić i bez problemu utrzymać w czystości. Wysokie donice ogrodowe zaprojektowane w minimalistyczny sposób, będą dobrze pasowały do pozostałych elementów otoczenia.

Donice ogrodowe betonowe 

Donica ogrodowa z Univers24 to praktyczne rozwiązanie, które umożliwi Ci w pełni zadbać o swoje rośliny. Ponadto wspaniale podkreśli wystrój Twojego ogrodu, balkonu lub mieszkania. Zastanawiasz się, którą z opcji wybrać? Skontaktuj się z naszą profesjonalną obsługę - chętnie pomożemy.