• Baseny stelażowe

Filtruj według

Średnica [cm]

Średnica [cm]

Wysokość [cm]

Wysokość [cm]

Baseny stelażowe BESTWAY

Jest 29 produktów.

Basen stelażowy z pompą i pokrywą - jeden zakup na lata!

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak dużo radości zapewnia własny basen ogrodowy. Wbrew pozorom nie jest to inwestycja zarezerwowana tylko dla najzamożniejszych. Mało tego: nie musisz wcale poświęcać ogromnej przestrzeni w ogrodzie, by zapewnić sobie i swojej rodzinie mnóstwo frajdy w gorące dni. Bardzo praktycznym rozwiązaniem, zwłaszcza dla osób dysponujących średniej wielkości ogródkiem, są baseny stelażowe, dostępne w naszym sklepie internetowym. Sprawdź, na czym to właściwie polega i przekonaj się, że basen ze stelażem jest najlepszym wyborem do Twojego ogrodu.

Aktywne filtry

Czym jest basen stelażowy?

Basen stelażowy, jak sama nazwa wskazuje, posiada konstrukcję (stelaż), która utrzymuje ściany basenu w pionie, zapewniając również dużą odporność na napór wody. Taki basen - zarówno okrągły jak i prostokątny należy przytwierdzić do podłoża, zyskując tym samym bezpieczną atrakcję we własnym ogrodzie.

Montaż basenu stelażowego jest bardzo łatwy i poradzi sobie z tym każdy domowy majsterkowicz dzięki dołączonej do zestawu instrukcji. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, iż baseny stelażowe są konstrukcjami trwały, odpornymi na działanie warunków atmosferycznych i stabilnymi, dzięki czemu zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Ponadto kupując dobry basen rozporowy masz pewność, że posłuży Ci on przez dobrych kilka-kilkanaście lat.

Aby ustawić basen stelażowy w przydomowym ogrodzie nie musisz mieć pozwolenia na budowę. Można to zrobić w praktycznie dowolnym miejscu – podłoże musi być tylko odpowiednio zagęszczone (może to być trawnik, ale równie dobrze placyk wyłożony kostką brukową).

Jaki basen stelażowy wybrać?

To już zależy wyłącznie od tego, jak dużą przestrzenią w ogrodzie dysponujesz i czego tak naprawdę oczekujesz. Oferujemy zarówno stosunkowo niewielkie baseny stelażowe, przeznaczone do jednoczesnego użytku przez 2-3 osoby, jak również bardzo pojemne modele, idealne do zorganizowania wielkiej imprezy przy basenie.

Wybierając basen rozporowy nie zapomnij również o dokupieniu niezbędnych akcesoriów, w tym m.in. pompy, która zapewnia stałe filtrowanie wody.