Tabletki Chlorowe Multifunkcyjne 200g Chemoform 1kg
  • Tabletki Chlorowe Multifunkcyjne 200g Chemoform 1kg

Tabletki Chlorowe Multifunkcyjne 200g Chemoform 1kg

49,00 zł
W magazynie
Dostawa od 15,00 zł
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność Przelewy24 (szybki przelew online)
Kurier DPD15,00 zł
Płatność przy odbiorze (pobranie)
Kurier DPD18,00 zł
Ilość
W magazynie
Bezpieczne płatności

Bez względu na to, jak szczelnie przykrywasz swój ogrodowy basen, nie unikniesz konieczności stosowania chemii basenowej. Jej zadaniem jest uzdatnianie wody, która już po kilku tygodniach od napełnienia basenu może być potencjalnie niebezpieczna dla ludzi – zwłaszcza małych dzieci. Profesjonalna, atestowana chemia basenowa, którą oferujemy w naszym sklepie internetowym, to bardzo wygodny sposób na to, aby móc bez obaw kąpać się w basenie ogrodowym przez cały sezon.

Po co właściwie stosuje się chemię basenową?

Chemia basenowa gwarantuje utrzymanie optymalnych parametrów wody do kąpieli. Najważniejsze jest to, aby nie dopuścić do rozwoju drobnoustrojów, jak glony, grzyby, pleśnie, bakterie. Dodatkowo chemia basenowa uniemożliwia mnożenie się owadów, na czele z komarami i meszkami, tworząc nieprzyjazne dla nich środowisko.

Markowa chemia basenowa, którą oferujemy w naszym sklepie, jest przy tym w 100% bezpieczna dla ludzi. Reguluje poziom pH wody, dzięki czemu kąpiel w basenie jest nie tylko bardzo przyjemna, ale też korzystna dla skóry, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku dzieci.

Prezentowaną chemię basenową należy stosować zgodnie zaleceniami producenta. Jest to produkt idealnie nadający się do przydomowych basenów, przede wszystkim rozporowych oraz stelażowych, w których woda stoi często miesiącami. Zamiast ją co jakiś czas wymieniać i ponosić z tego tytułu duże koszty, lepiej jest po prostu sięgnąć po atestowaną chemię basenową dostępną w naszym sklepie internetowym.

Oferowana chemia basenowa jest bardzo wydajna, ponieważ rozpuszcza się w wodzie powoli. Możesz ją stosować bez żadnych obaw. Aby dodatkowo zabezpieczyć wodę przed np. rozwojem owadów czy różnymi zanieczyszczeniami, radzimy zainwestować w pompę z filtrem oraz pokrywę basenową.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Tabletki Chlorowe Multifunkcyjne 200g Chemoform 1kg

Napisz swoją opinię

Zobacz także