Zbiornik na deszczówkę Wallycan IDWA270
  • Zbiornik na deszczówkę Wallycan IDWA270
  • Zbiornik na deszczówkę Wallycan IDWA270

Zbiornik na deszczówkę Wallycan IDWA270

265,00 zł

Podsumowanie produktu:

  • pojemność 270 L
  • kolorystyka: cegła, antracytowy
  • dwa otwory gwintowane na kran lub węża ogrodowego 3/4''

Zobacz film instruktażowy

W magazynie
Dostawa w ciągu 3-4 dni
Dostawa od 15,00 zł
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność Przelewy24 (szybki przelew online)
Kurier DPD15,00 zł
Płatność przy odbiorze (pobranie)
Kurier DPD18,00 zł
Wybrany kolor
Ilość
W magazynie
Dostawa w ciągu 3-4 dni
Bezpieczne płatności

Pojemnik na deszczówkę Wallycan umożliwia gromadzenie wody z opadów atmosferycznych, aby następnie wykorzystać ją do podlewania domowego ogrodu. Taki sposób gospodarowania zasobami wodnymi jest wygodny, oszczędny i bardzo ekologiczny. Deszczownica Wallycan to także wyjątkowa ozdoba: zbiornik o pojemności aż 270 litrów przypomina wyglądem antyczną grecką wazę.

Pojemnik na deszczówkę – jak działa?

Zbiornik na wodę ustawiany jest przy ścianie budynku lub altanki ogrodowej. Połączenie deszczownicy z rynną odprowadzającą wodę z dachu powoduje spływanie do niej wody pochodzącej z opadów. Woda jest magazynowana w solidnie stojącym, zamkniętym zbiorniku, aby zabezpieczyć ją przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i uniemożliwić jej rozchlapanie czy wylanie. Zebrana w ten sposób woda może być następnie wtórnie wykorzystana: właściciele pojemników na deszczówkę używają zwykle zmagazynowanej w zbiornikach wody do podlewania roślin i trawników.

Woda deszczowa doskonale nadaje się do podlewania ogródka, ponieważ nie zawiera szkodliwych dla roślin substancji, a jej zużycie nic właściciela gospodarstwa nie kosztuje. Podlewanie ogrodu deszczówką nie przyczynia się też do zubożenia zasobów planety, co jest szczególnie ważne dla osób troszczących się o dobro środowiska. Dołączenie do beczki z deszczówką kranu lub podłączenie do niej węża ogrodowego umożliwia wygodne podlewanie ogrodu bezpośrednio ze zbiornika. 

Deszczownica Wallycan 270 l: specyfikacja

Pojemnik na wodę Wallycan stworzony został z myślą o osobach ceniących praktyczne rozwiązania przyjazne dla planety. Zbiornik mogący pomieścić aż 270 litrów deszczówki ma owalny kształt ze ścięta bryłą, dzięki czemu można wygodnie ustawić go tuż przy ścianie domu i wyposażony jest w solidną pokrywę, zabezpieczającą gromadzącą się wodę przez zanieczyszczeniami.

Zbiornik ma wysokość 127,8 cm i średnicę wynoszącą 60 cm (w najszerszym miejscu), a długość deszczownicy to 73,1 cm. Całość została wykonana z tworzywa sztucznego o nazwie polietylen, ale wygląd i struktura zbiornika imituje naczynie wykonane z utwardzanej gliny. Deszczownica Wallycan wygląda jak starożytna grecka waza, dzięki czemu doskonale sprawdza się nie tylko jako funkcjonalne urządzenie umożliwiające wtórne wykorzystanie wody, ale także jako oryginalna ozdoba: ustawiona w pobliżu rabatek z kwiatami deszczownica znacząco podniesie walory wizualne każdego ogrodu.

Deszczownica Wallycan dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: klasycznym glinianym oraz antracytowym.

Prosperplast
ean13
5905197295589
Wysokość [cm]
127
Pojemność [L]
270
Szerokość [cm]
60
Długość [cm]
73

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zbiornik na deszczówkę Wallycan IDWA270

Podsumowanie produktu:

  • pojemność 270 L
  • kolorystyka: cegła, antracytowy
  • dwa otwory gwintowane na kran lub węża ogrodowego 3/4''

Zobacz film instruktażowy

Napisz swoją opinię

Zobacz także