Pokrywa do beczki kamionkowej 17, 20, 27 litrów
  • Pokrywa do beczki kamionkowej 17, 20, 27 litrów

Pokrywa do beczki kamionkowej 17, 20, 27 litrów

57,00 zł

Pokrywa pasuje do beczek kamionkowych 17L, 20L, 27L.

Ostatnie sztuki w magazynie
Dostawa od 15,00 zł
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność Przelewy24 (szybki przelew online)
Kurier DPD15,00 zł
Płatność przy odbiorze (pobranie)
Kurier DPD18,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Bezpieczne płatności

Kiszenie kapusty czy ogórków to fantastyczny sposób na to, aby mieć stały dostęp do zdrowych, bogatych w składniki odżywcze oraz smacznych produktów przez okrągły rok. Serwuj je swoim najbliższym zwłaszcza zimą i chroń ich przed infekcjami! Do robienia kiszonek potrzebujesz przede wszystkim kamionki. Przyda się także odpowiednia pokrywa do garnka ceramicznego – taka, jaką oferujemy Ci w naszym sklepie internetowym. Sprawdź zastosowanie tej kamionkowej pokrywki i wybierz odpowiednią dla siebie.

Dlaczego potrzebujesz pokrywki do garnka ceramicznego?

Taka pokrywka kamionkowa przede wszystkim pozwala zamknąć garnek i tym samym utrzymać optymalną temperaturę produktu, co jest szczególnie ważne w przypadku dań serwowanych na gorąco, jak chociażby zupy czy mięsiwa.

Pokrywkę kamionkową możesz wykorzystać również w celu przykrycia garnka do kiszonej kapusty czy ogórków. Wyeliminuje to problem dość intensywnego zapachu roznoszącego się po domu, który nie każdemu musi odpowiadać. Ponadto pokrywka dodatkowo zabezpieczy produkt przed wysychaniem i wietrzeniem.

Pokrywka do garnka kamionkowego jest niezbędna w sytuacji, gdy planujesz przechowywać w takim naczyniu ceramicznym produkty spożywcze przez dłuższy czas. Przykładowo: jeśli chcesz wykorzystać kamionkę w formie pojemnika na produkty sypkie, jak mąka czy cukier, należy zastosować pokrywkę, aby z jednej strony ograniczyć ryzyko zawilgocenia produktu, a z drugiej zapobiec rozwojowi molów spożywczych.

Kup pokrywkę ceramiczną do Twojej nowej kamionki

Prezentowana pokrywa do garnka kamionkowego jest dostępna również w innych średnicach. Dobierz odpowiednią pokrywkę ceramiczną do upatrzonej już kamionki i stwórz gotowy zestaw do robienia domowych kiszonek czy efektownego serwowania dań na rodzinnym stole.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pokrywa do beczki kamionkowej 17, 20, 27 litrów

Pokrywa pasuje do beczek kamionkowych 17L, 20L, 27L.

Napisz swoją opinię

Zobacz także