Kociołek żeliwny 5L emaliowany
  • Kociołek żeliwny 5L emaliowany
  • Kociołek żeliwny 5L emaliowany

Kociołek żeliwny 5L emaliowany

194,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Dostawa od 15,00 zł
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność Przelewy24 (szybki przelew online)
Kurier DPD15,00 zł
Płatność przy odbiorze (pobranie)
Kurier DPD18,00 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Bezpieczne płatności

Wysokiej jakości kociołek żeliwny z emalią to doskonały sposób na przygotowywanie żywności zarówno w domu, jak i podczas wakacji lub na pikniku. Garnek żeliwny jest wytrzymały, równomiernie rozprowadza ciepło i długo utrzymuje temperaturę.

Kociołek żeliwny emaliowany 5 l: cechy produktu

Kociołek żeliwny o pojemności 5 litrów ma wysokość 45 cm i średnicę 24 cm, a jego waga wynosi 10 kg. Wnętrze garnka pokryte jest powłoką zapobiegającą przywieraniu. Żeliwo, z którego wykonany jest garnek, to materiał nieemitujący żadnych szkodliwych substancji chemicznych, dlatego przygotowywanie potraw w kociołku jest zdrowe i gwarantuje nie tylko doskonały smak, ale i wysoką jakość przyrządzanych dań. Garnek żeliwny szybko się nagrzewa i długo utrzymuje wysoką temperaturę potraw. Powłoka emaliowana, którą wyłożono garnek, jest odporna na ścieranie i łatwa do utrzymania w czystości.

Kociołek żeliwny z emalią: zastosowania

Do kompletu dołączone są wysokie, dokręcane nóżki do kociołka żeliwnego, dzięki którym garnek ten doskonale nadaje się do użycia w paleniskach i ogniskach – postawiony w żarze nie będzie opalał się od boków, ale grzał od dołu. W zestawie są też praktyczne uchwyty do pokrywki, które umożliwiają jej solidne przytwierdzenie do kociołka i ułatwiają przenoszenie. Jeżeli kociołek ma być użyty na zwykłej kuchence lub w piekarniku, można bezproblemowo odkręcić nóżki i nie montować uchwytów: wtedy kociołek może spełniać także funkcję „zwykłego” garnka używanego do przyrządzania potraw w domu.

Średnica [cm]
24
Wysokość [cm]
45
Waga [kg]
10

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kociołek żeliwny 5L emaliowany

Napisz swoją opinię