Kamień dociskowy 22,4cm do garnka 15L 1917
  • Kamień dociskowy 22,4cm do garnka 15L 1917
  • Kamień dociskowy 22,4cm do garnka 15L 1917

Kamień dociskowy 22,4cm do garnka 15L 1917

39,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Dostawa od 15,00 zł
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność Przelewy24 (szybki przelew online)
Kurier DPD15,00 zł
Płatność przy odbiorze (pobranie)
Kurier DPD18,00 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Bezpieczne płatności

Kiszenie kapusty w domowych warunkach jest bardzo łatwe i naprawdę poradzi sobie z tym każdy, nawet osoba, która nigdy wcześniej tego nie robiła. Musisz jedynie zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Sama kamionka nie wystarczy, aby kapusta na długo zachowała wspaniały smak. Konieczne jest również jej obciążenie, do czego idealnie nadaje się kamień dociskowy. To naturalne uzupełnienie kamionki, dzięki któremu bez trudu ukisisz przepyszną i bardzo zdrową kapustę we własnej kuchni.

Do czego służy kamień dociskowy do kamionki?

Kamień dociskowy do kiszenia kapusty to dużo lepsza alternatywa dla stosowanych przed laty zwykłych kamieni polnych, najczęściej układanych na umieszczonej w kamionce pokrywie. Funkcją kamienia jest dociskanie kapusty w taki sposób, aby stale znajdowała się ona poniżej poziomu soku. Gwarantuje to prawidłowy przebieg fermentacji oraz przedłużenie świeżości i znakomitego smaku kapusty.

Zwróć uwagę, że oferowany przez nas kamień dociskowy do kiszonek jest dwudzielny, czyli podzielony na dwie równe części. Znacznie ułatwia to umieszczenie go wewnątrz kamionki, jak również umożliwia swobodne nabieranie kapusty bez konieczności wyjmowania całego kamienia dociskowego.

Jaki kamień dociskowy kupić?

Podstawowym kryterium wyboru kamienia dociskowego do kiszenia jest oczywiście jego średnica. Dobieramy ją w zależności od naczynia, w którym kamień ma zostać umieszczony. W naszym sklepie znajdziesz kamionki w różnych wariantach pojemności i wielkości otworów, dlatego nie będziesz mieć problemu ze skompletowaniem odpowiedniego kamienia.

Symbol produktu
1917
Wysokość [cm]
2,5
Szerokość [cm]
22,4
Waga [kg]
2

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kamień dociskowy 22,4cm do garnka 15L 1917

Napisz swoją opinię

Zobacz także