Beczka plastikowa 120L Gekoplast
  • Beczka plastikowa 120L Gekoplast
  • Beczka plastikowa 120L Gekoplast
  • Beczka plastikowa 120L Gekoplast

Beczka plastikowa 120L Gekoplast

239,00 zł
W magazynie
Dostawa od 15,00 zł
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność Przelewy24 (szybki przelew online)
Kurier DPD15,00 zł
Płatność przy odbiorze (pobranie)
Kurier DPD18,00 zł
Ilość
W magazynie
Bezpieczne płatności

Prezentujemy beczkę plastikową, która jest niezastąpiona do długotrwałego przechowywania żywności, a także robienia kiszonek. Beczka do kiszonej kapusty musi oczywiście spełniać standardy higieniczne, aby zagwarantować ludziom maksymalne bezpieczeństwo. Ta beczka posiada wszystkie wymagane atesty, dlatego możesz jej używać również w celach profesjonalnych, chociażby do komercyjnej produkcji żywności. Sprawdź, jak szerokie zastosowanie ma oferowana przez nas beczka plastikowa.

Do czego wykorzystasz beczkę z plastiku?

Beczka z LDPE to wyjątkowo uniwersalne „naczynie”, w którym można przechowywać właściwie wszystko: od żywności, przez materiały budowlane, aż po środki chemiczne. Oczywiście najczęściej beczka z plastiku służy do kiszenia kapusty i ogórków oraz ich długotrwałego przechowywania w znacznej ilości. Spokojnie jednak można ją wykorzystać także do hermetycznego przechowywania warzyw i owoców.

Beczki plastikowe standardowo wykorzystuje się do magazynowania kiszonki i innej żywności w formie płynnej. Zwracamy uwagę, że oferowana przez nas beczka z plastiku jest produktem najwyższej jakości, który nie wchodzi w reakcję z przechowywanymi w niej produktami, nie zmienia ich składu i smaku.

Ponadto w beczce z LDPE można przechowywać chociażby oleje silnikowe, silne środki chemiczne (np. płyny eksploatacyjne) czy materiały sypkie, jak wapno, cement etc.

Jeśli szukasz dużej beczki plastikowej lub takiej o mniejszej pojemności, to sprawdź pozostałe propozycje w naszym sklepie internetowym. Pamiętaj, że kupując w Univers24.pl gwarantujesz sobie szybką i bezpieczną dostawę pod same drzwi.

Gekoplast
Wysokość [cm]
87,5
Szerokość [cm]
48,4
Szerokość wlewu [cm]
35

Pliki do pobrania

Karta katalogowa

Beczki i bańki Gekoplast

Pliki do pobrania (253.19k)

Komentarze

Napisz swoją opinię

Beczka plastikowa 120L Gekoplast

Napisz swoją opinię

Zobacz także